Розумний WATT набір ЗИМА 1

Розумний WATT набір ЗИМА 1

Розумний WATT набір ЗИМА 1
6 949.00 грн

Даний набір підходить лише для будинків з горизонтальною системою опалення, коли кожна квартира у будинку має свій опалювальний ввід. Набір містить:

  • Ультразвуковий лічильник тепла T230-A21C-UA00-P (пластиковий корпус)
  • Послугу встановлення лічильника та постановки його на облік (під ключ)

            Базовий набір енергоефективних товарів Розумний WATT ЗИМА 1 містить індивідуальний ультразвуковий лічильник тепла із послугою з його встановлення та постановки на облік у Київенерго. Цей пристрій допомагає економити до 80% сімейних витрат на опалення завдяки сплаті вартості лише фактично спожитого тепла.

            Квартирні лічильники тепла можна встановити лише у будинках з горизонтальною системою опалення, коли кожна квартира у будинку має свій опалювальний ввід. Така система переважно використовується у нових багатоквартирних будинках, що були побудовані з початку 2000-х років.

            Навіть якщо у будинку встановлений загальнобудинковий лічильник, індивідуальний облік тепла також буде корисним. Загальнобудинковий лічильник вимірює весь обсяг тепла, спожитого усіма мешканцями та тепловтрати усього будинку. А індивідуальний лічильник дозволяє рахувати спожите тепло кожної окремої квартири і справедливо розподілити між сусідами витрати за спожите кожним тепло. Максимальний ефект від поквартирного обліку буде досягнуто, коли 100% квартир його встановлять, та відповідно кожна квартира буде зацікавлена в економії.

            Для отримання інформації щодо вартості комплексного набору, який містить в собі і лічильник, і послугу з його встановлення під ключ із постановкою його на облік в Київенерго, будь ласка, залиште нижче своє замовлення для зворотного зв’язку із Вами чи зателефонуйте за телефоном +38 044 581 93 06.

Замовити