Розумний WATT - набір 1

Розумний WATT - набір 1

Розумний WATT - набір 1
1 599.00 грн
 • 1-фазний двозонний електролічильник НІК 2102-01.Е2СТ
 • Розетка Feron TM32 з механічним добовим таймером
 • 2 лампи Philips ESS LEDBulb 7W (55W) E27 3000K 230V A60 RCA матова
 • 2 лампи Philips ESS LEDBulb 9W (65W) E27 3000K 230V A60 RCA матова

Послугу встановлення лічильника у вартість набору не включено

Базовий набір енергоефективних товарів Розумний WATT підходить для більшості квартир, домів та дозволяє економити електроенергію одразу після встановлення приладів. 

Електронний, багатотарифний лічильник параметризований під два тарифи: нічний і денний, що дозволяє знизити вартість спожитої у вечірньо-нічний час електроенергії в два рази. З детальними характеристиками лічильника НІК 2102-01.Е2СТ Ви можете ознайомитися в описі товару за посиланням - детальніше.

  Розумні розетки дозволяють програмувати час включення і виключення електроприладів в години з найбільш вигідним тарифом. При використанні двозонного лічильника електроенергії за допомогою розумної розетки можна настроїти включення таких потужних електроприладів як бойлери в години з 23-00 до 07-00. З детальними характеристиками розетки Feron TM32 Ви можете ознайомитися в описі товару за посиланням - детальніше.

   Заміна старих ламп розжарювання на сучасні LED-лампи - це найпростіший та найдоступніший спосіб економії електроенергії. Придбаваючи LED-лампочки у складі набору Розумний WATT, Ви інвестуєте, передусім, в комфорт. При економії електроенергії такі лампочки дають також велику яскравість освітлення. З детальними характеристиками пропонованих LED ламп Ви можете ознайомитися за посиланням – детальніше.

   Набір комплектується детальною інструкцією із використання приборів, що містяться в ньому, та підбіркою перевірених та конкретних способів оптимізувати електроспоживання оселі. Для наймолодших членів сім’ї. 

    У вартість набору не включені послуга зі встановлення лічильника та ціна доставки.

    Звертаємо Вашу увагу на те, що підключення такого типу лічильника неможливо в будинках із встановленою системою АСКОЕ (автоматизована система комерційного обліку електроенергії). Уточнити наявність такої системи в Вашому будинку можна в РЕС.

    Замовити