Розумний WATT – набір 7.4

Розумний WATT – набір 7.4

Розумний WATT – набір 7.4
2 299.00 грн
  • 1-фазний двозонний електролічильник НІК 2102-01.Е2СТ
  • Послуга швидкого встановлення/заміни електролічильника Дніпробленерго (перелік міст у описі набору)
  • Розетка Feron TM32 з механічним добовим таймером
  • 2 лампи Philips ESS LEDBulb 7W E27 3000K 230V A60 RCA
  • 2 лампи Philips ESS LEDBulb 9W E27 3000K 230V A60 RCA

Даний набір включає послугу встановлення/заміни лічильника від Дніпробленерго в населених пунктах наступних районів:

  • Криворіжський район

Електронний, багатотарифний лічильник параметризований під два тарифи: нічний і денний, що дозволяє знизити вартість спожитої у вечірньо-нічний час електроенергії в два рази. У вартість набору вже включено послугу зі швидкої заміни Вашого старого лічильника на новий, економний. Технічні роботи проводяться фахівцями Дніпробленерго. З детальними характеристиками 1-фазного лічильника НІК 2102-01.Е2СТ Ви можете ознайомитися в описі товару за посиланням - детальніше.

Розумні розетки дозволяють програмувати час включення і виключення електроприладів в години з найбільш вигідним тарифом. При використанні двозонного лічильника електроенергії за допомогою розумної розетки можна настроїти включення таких потужних електроприладів як бойлери в години з 23-00 до 07-00. З детальними характеристиками розетки Feron TM32 Ви можете ознайомитися в описі товару за посиланням - детальніше.

Заміна старих ламп розжарювання на сучасні LED-лампи - це найпростіший та найдоступніший спосіб економії електроенергії. Придбаваючи LED-лампочки у складі набору Розумний WATT, Ви інвестуєте, передусім, в комфорт. При економії електроенергії такі лампочки дають також велику яскравість освітлення. З детальними характеристиками пропонованих LED ламп Ви можете ознайомитися за посиланням – детальніше.

Набір комплектується детальною інструкцією із використання приборів, що містяться в ньому, та підбіркою перевірених та конкретних способів оптимізувати електроспоживання оселі. Для наймолодших членів сім’ї пропонується знак «Енергоменеджера».

У вартість набору не включено ціну доставки.

Звертаємо Вашу увагу на те, що підключення такого типу лічильника неможливо в будинках із встановленою системою АСКОЕ (автоматизована система комерційного обліку електроенергії). Уточнити наявність такої системи в Вашому будинку можна в РЕС.

Замовити