Розумний WATT - набір 8

Розумний WATT - набір 8

Розумний WATT - набір 8
3 499.00 грн
  • 3-фазний двозонний електролічильник Teletec МТХ 3А.DH.4Z1-CD4
  • Послуга швидкого встановлення/заміни електролічильника
  • Розетка Feron TM22 з цифровим тижневим таймером
  • 2 лампи Philips ESS LEDBulb 9W E27 6500K 230V A60 RCA
  • 2 лампи Philips ESS LEDBulb 10W E27 6500K 230V A60 RCA

Базовий набір енергоефективних товарів Розумний WATT підходить для більшості квартир, домів та дозволяє економити електроенергію одразу після встановлення приладів. 


Електронний, багатотарифний лічильник параметризований під два тарифи: нічний і денний, що дозволяє знизити вартість спожитої у вечірньо-нічний час електроенергії в два рази. У вартість набору вже включено послугу зі швидкої заміни Вашого старого лічильника на новий, економний. Технічні роботи проводяться фахівцями Донецкобленерго. З детальними характеристиками 3-фазного лічильника Teletec МТХ 3А.DH.4Z1-CD4 Ви можете ознайомитися в описі товару за посиланням - детальніше.


Розумні розетки дозволяють програмувати час включення і виключення електроприладів в години з найбільш вигідним тарифом. При використанні двозонного лічильника електроенергії за допомогою розумної розетки можна настроїти включення таких потужних електроприладів як бойлери в години з 23-00 до 07-00. З детальними характеристиками розетки Feron TM22 Ви можете ознайомитися в описі товару за посиланням - детальніше.


Заміна старих ламп розжарювання на сучасні LED-лампи - це найпростіший та найдоступніший спосіб економії електроенергії. Придбаваючи LED-лампочки у складі набору Розумний WATT, Ви інвестуєте, передусім, в комфорт. При економії електроенергії такі лампочки дають також велику яскравість освітлення. З детальними характеристиками пропонованих LED ламп Ви можете ознайомитися за посиланням – детальніше.       

                     
Набір комплектується детальною інструкцією із використання приборів, що містяться в ньому, та підбіркою перевірених та конкретних способів оптимізувати електроспоживання оселі. Для наймолодших членів сім’ї пропонується знак «Енергоменеджера».


У вартість набору не включено ціну доставки. 

Звертаємо Вашу увагу на те, що підключення такого типу лічильника неможливо в будинках із встановленою системою АСКОЕ (автоматизована система комерційного обліку електроенергії). Уточнити наявність такої системи в Вашому будинку можна в РЕС.

Замовити