Розумний WATT - набір 6

Розумний WATT - набір 6

Розумний WATT - набір 6
549.00 грн
  • Розетка Feron TM22 з цифровим тижневим таймером
  • 2 лампи Philips ESS LEDBulb 9W E27 6500K 230V A60 RCA
  • 2 лампи Philips ESS LEDBulb 10W E27 6500K 230V A60 RCA

Можливе замовлення двозонного електролічильника та послуги його швидкої заміни від Київенерго від 1597 грн.

Базовий набір енергоефективних товарів Розумний WATT підходить для всіх квартир, домів та дозволяє економити електроенергію одразу після встановлення приладів. 


При замовленні даного набору мешканцями міста Києва додатково можна придбати лічильник електронергії із послугою його швидкого встановлення від Київенерго! Конкретна модель електролічильника і її вартість підбираються нашими консультантами індивідуально при погодженні всіх умов замовлення по телефону, залежно від особливостей підключенні будівлі за конкретною адресою.


Розумні розетки дозволяють програмувати час включення і виключення електроприладів в години з найбільш вигідним тарифом. При використанні двозонного лічильника електроенергії за допомогою розумної розетки можна настроїти включення таких потужних електроприладів як бойлери в години з 23-00 до 07-00. З детальними характеристиками розетки Feron TM22 Ви можете ознайомитися в описі товару за посиланням - детальніше.


Заміна старих ламп розжарювання на сучасні LED-лампи - це найпростіший та найдоступніший спосіб економії електроенергії. Придбаваючи LED-лампочки у складі набору Розумний WATT, Ви інвестуєте, передусім, в комфорт. При економії електроенергії такі лампочки дають також велику яскравість освітлення. З детальними характеристиками пропонованих LED ламп Ви можете ознайомитися за посиланням – детальніше.                 

           
Набір комплектується детальною інструкцією із використання приборів, що містяться в ньому, та підбіркою перевірених та конкретних способів оптимізувати електроспоживання оселі. Для наймолодших членів сім’ї пропонується знак «Енергоменеджера».


Можливе замовлення електроного, багатотарифного лічильника, параметризованого під два тарифи: нічний та денний, що дозволить знизити вартість спожитої в вечірньо-нічний час електроенергії в два рази. Замовлення лічильника від компанії Київенерго та послуги його встановлення її спеціалістами можливе в якості доповнення до набору Розумний WATT. Деталі запитуйте у консультанта Розумний WATT.

У вартість набору не включена ціна доставки.

Замовити